LINDEKS timber productsLINDEKS timber products
LINDEKS timber productsPar mumsLINDEKS timber productsProdukcijas veidiLINDEKS timber productsKokmateriālu apstrādeLINDEKS timber productsVideLINDEKS timber productsMeitas uzņēmumi

JaunumiLINDEKS timber productsKontaktiLINDEKS timber productsSaitesLINDEKS timber products

LINDEKS timber productsSākumlapaLINDEKS timber productsE-pastsLINDEKS timber productsLapas karte

LATLINDEKS timber productsENGLINDEKS timber productsRUSLINDEKS timber products

LINDEKS timber products
LINDEKS timber products

 

Iespējams, tas ir mums raksturīgi - vienkārši būt. Cauri gadu desmitiem, ziemā vai vasarā, lietū vai nesaudzīgos saules staros, necenšoties par katru cenu izcelties un tikt pamanītiem. Bet būt - allaž savā īstajā vietā, droši, stabili un nemainīgi.

Varbūt tas bija pagājušajā vasarā - tālās zemēs raugoties uz kādu krāšņu ūdenskritumu, tavas rokas balstījās pret pamatīgu koka apmali. Baudot eksotiskas pilsētas kņadu, tu ērti iekārtojies uz kāda atpūtu gādājoša sola ielas malā, bet senas civilizācijas drupām nosētu apvidu tu itin viegli varēji šķērsot pa pelēku dēļu taciņu. Varbūt tu pamanīji ko pazīstamu?

Piemēram, latviskus vaibstus šajā svešajā pasaules malā?

Savā nelielajā valstī, cītīgi strādādami, mēs esam kļuvuši lieli pasaulē. Neuzkrītoši, vienā krāsu gammā ar apkārtni, nebūt ne neaizstājami, bet tomēr – esam radījuši konstrukcijas, uz kuru stabilitāti balstās visdažādāko zemju iemītnieku ikdiena. Mūsu koks ir visur. Mums tikai jāiemācās to pamanīt.

Ja Pinokio pasaulē nāktu mūsdienās, pavisam iespējams, viņa pirmie vārdi skanētu latviski. Ja raudzīsimies pasaulē vērīgāk - itin skaidri ieraudzīsim arī paši sevi. Mums ir iemesls justies par to lepniem.

 

LINDEKS timber products